„Trofej Velike Kladuše 2019“ – Šest medalja za karatiste “Shodana”

0
922

U organizaciji Karate kluba „Regeneracija“ danas je u Velikoj Kladuši održan treći po redu Međunarodni karate turnir „Trofej Velike Kladuše 2019“. Takmičenje je održano za djecu, kadete, juniore i seniore u muškoj i ženskoj konkurenciji. Na ovaj turniru je prijavljeno ukupno 38 klubova iz Slovenije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine čiji su se članovi takmičili u preko 570 kategorija.

U veoma jakoj konkurenciji sportisti Karate kluba “Shodan” su postigli sjajne rezultate i osvojili su šest medalja: 3 zlatne, 2 srebrne i 1 bronzana.

Zlatne medalje osvojili su Damir Burnić, Vuk Vukić i Aleksandar Topić. Srebrne medalje osvojili su Ljupka Adamović i Nikola Kljajić, dok je bronzanu medalju osvojio Sergej Novaković. Jelena Kuzmanović i Goran Jeličić su izgubili mečeve za medalju.