Rudari nakon Zrinjskog pobijedili i Istru

0
533

U trećem kolu grupne faze “Medulin kup 2020” izabranici Igora Jankovića su pobijedili  kombinovanu ekipu Istre 1961 rezultatom 2:1.

Istra 1961 je, u 31. minutu, povela golom Bosančića a „rudari“ su  izjednačili preko Kalesića u 72. da bi 12 minuta kasnije rezervista Milović pogodio za konačan rezultat. Pobjeda je mogla biti i uvjerljivija da su „rudari“ realizovali penal u prvom poluvremenu.

Igor Janković nije krio zadovoljstvo što su njegovi igrači odigrali jednu dobru utakmicu protiv jako kvalitetne ekipe Istre 1961.

Strelci: Oktavio 31. (Istra), a Kalesić 73. Milović 85. (Rudar Prijedor).

Rudar Prijedor: Ne. Petrović, Matović, No. Petrović, Pekija, Rastoka, Kalesić, Jaćimović, Pavlović, Sajak, Zekanović, Gavranović. Na klupi: Topolović, Milović, Bilbija, Savanović, Kovačević, Šikanić, Burazor,  Pg. Petrović, Posarić, Maramt, Marić.

Istra 1961: Duka, Rufat, Bosančić, Oktavio, Bušnja, Guzina, Franić, Arona, Serhi Gonzales, Regan. Rezerve: Macan, Živković, Pilan, Vokri, Omerović, Burić.

1. Rudar          5:2 7
2. Sandecja       6:3 5
3. Zrinjski       6:4 4
4. Istra 1961 II  2:8 0