U Trebinju je danas održano državno prvenstvo BiH u brdskom biciklizmu u organizaciji biciklističkog kluba “Vučiji Zub” Trebinje. U kategoriji U23 u kojoj se vozilo 6 krugova na vrelom hercegovačkom kršu Siniša Lukić, član BK “Kozara” s vremenom (1:32,20), je stigao prvi i po sedmi put zaredom postao Državni prvak BiH. Inače, devetnaestogodišnji Lukić se sedam godina bavi biciklizmom.

Lukićev klupski kolega, Damjan Stupar, u kategoriji U23,  osvojio  je treće mjesto s vremenom (1:41,31). BK “Kozara” je ove godine imala i tri mlada predstavnika u kategoriji mlađi kadeti koji su zauzeli sledeća mjesta: Nemanja Kričković 3 mjesto, Luka Džever je osvojio 4, dok je Ognjen Škorić zbog tehničkog kvara morao odustati.

Bicikliste “Kozare”, već sledeći vikend očekuje Državno prvenstvo BiH u XCM Maratonu koji će se održati u Mostar.