U derbiju začelja Omarske je poražena u Derventi od “Tekstilca”. “Krojači” su u prvih 45 minuta uzeli mjeru Omarščanima kada su postigli tri pogotka. Golove su postigli Daniel Miljanović 21’, Nebojša Prljeta 38’ i Nemanja Kojić u 45'+1’. Počasni gol za “Omarsku” u 72’ postigao je Marinko Rastoka iz jedanaesterca. I domaći su imali penal u 85. minutu ali je Nemanja Kojić promašio sa 11 metara.

Tekstilac – Omarska  3:1 (3:0)

Gradski stadion u Derventi. Gledalaca: 200. Sudija: Milan Kukrika (Trebinje). Strijelci: 1:0 Miljanović (21), 2:0 Prljeta (38), 3:0 Kojić (45+1), 3:1 Rastoka (72 – penal). Žuti kartoni: Ćalić, Ćorić (Tekstilac), Lajić, Anđić (Omarska).
TEKSTILAC: Simić, Marić (od 60. Hasikić), Ćorić, Jolović, Kojić, Prljeta (od 82. Đuričić), Ćalić, Miljanović, Bašić (od 82. Brković), Ignjić, Zeljković (od 71. Obradov).
OMARSKA: Ml. Jokić, Zdjelar (od 46. Panić), B. Romanić (od 84. Krecelj), Rastoka, Anđić, Stojnić (od 76. Ratković), Šunić, Jaćimović, Banović, Lajić (od 84. Gavranović), Vračar (od 46. Da. Romanić).