Rukometašice Mire nakon pet premijerligaških susreta su bez boda. Nakon domaćeg poraza 32:26 od HŽRK Zrinjski u Prijedoru, rezultatatom 36:28 Miru je porazio ŽRK Jedinstvo Brčko.
Prijedorčanke su prvi napad pretvorile u vodstvo od 1:0. Serijom od 5:0 domaće Jedinstvo je, nakon 7.minuta igre,imalo rezultat 5:1. Na poluvremenu Brčanke su imale prednost od 6 gola (17:11).
U nastavku je uslijedio ujednačen tempo, izuzetno fer i korektna igra oba tima u kojoj je Jedinstvo povećalo prednost za konačnih 36:28.
U pobjedničkom timu popularnih Amazonki najefikasnije su bile Sanja Katić sa 11 (3 sedmerca), Ajla Alikadić 8 (3), Jelena Lukić 6 (1) te bivša igračica Mire Marijana Sorak 5 (1).
Brčanke od 9 nisu iskoristile tri sedmerca a “Mirine” djevojke su realizovale svih 5.
Kod Mire Dragica Gligorević postigla je 13, Milica Bilbija i Milica Grbić po 4, Vanja Maksimović i Jovana Babić po 3 i Sara Bojanić gol.
U timu Mire bile su: Milica Jokić, Milica Stojančić, Ivana Novaković, Sofija Grbić, Maja Mutić, Tamara Malić, Jovana Zečević i Marija Gligorević.
Nakon 7. kola, uz susret manje i šest poraza, rukometašice Mire su bez boda i posljednje na tabeli.
U narednom kolu izabranice trenera Darka Gligorevića će ugostiti petoplasirani tim Izviđača.