Rukometašice Mire u 10. kolu premijerligaške sezoni osjetile su, napokon, slast prve pobjede. U derbiju začelja izabranice Darka Gligorevića, na domaćem terenu, rezultatom 30:29 pobjedile su Slogu 2013. iz Gornjeg Vakufa (Uskoplje).
Gošće nisu iskoristile više „zicera“ a pobjedu Miri donio je početak i finiš meča.
Prijedorčanke su superiorno počele meč i nakon 7 minuta imale rezultat 5:1. Gošće su u 13. minutu došle na gol razlike (7:6),a na odmor se otišlo pri rezultatu 13:13.
Gostujući tim je do vodstva 19:18 došao u 39 minutu.
Mirine djevojke su susret riješile serijom od četiri gola u periodu od 44.do 48.minuta kad je na semaforu bilo 25:23.Gošće uspjevaju izjednačiti rezultat 26:26 u 50. minutu te doći do vodstva 28:27(57. minut).
Sa 2 gola u 59. minutu meč je odlučila Jovana Babić. Gošće su golom u 60. minutu ublažile poraz.
Kod Mire Vanja Maksimović i Milica Grbić postigle su po 8, Jovana Babić 7, Dragica Gligorević 4 i Milica Bilbija 3.
Iskusna Marija Gligorević branila je solidno svih 60 minuta.
U timu Mire bile su: Sara Bojanić, Milica Stojančić, Saša Obradović, Ivana Novaković, Sofija Grbić, Tamara Malić, Maja Mutić, Jovana Zečević i Marija Gligorević.
Kod Sloge najefikasnije su bile Zahida Zajanović sa 9 i Sarah Hadžijabulić (6).
Nakon 10. kola, uz susret manje, pobjedu i osam poraza, rukometašice Mire su sa 2 boda posljednje na tabeli.
U narednom kolu izabranice trenera Darka Gligorevića su gosti Knežopoljke iz Kozarske Dubice, sedmog tima lige (9 bodova).