Rukometašice Krivaje, u 14. kolu BH Telecom Premijer lige Bosne i Hercegovine, sinoć su u Prijedoru ekipu Mire pobjedile rezultatom 37:31 (22:13).

Prijedorske rukometašice susret su otvorile sa dva vezana pogotka za jedino vodstvo domaće ekipe u ovom susretu. Serijom od tri gola iskusnija gostujuća ekipa Krivaje u petoj minuti preuzima inicijativu. Boljom igrom u narednim minutama ostvaruju rezultatsku prednost te se na odmor odlazi sa plus devet golova (13:22).
Početkom drugog dijela odlična igra domaće ekipe koja serijom 8:0 u 39. minuti dolazi na samo gol zaostatka (21:22 ). Krivaja ubrzo ponovo dolazi do solidne prednosti od pet golova razlike. U 44. minut na semaforu rezultat je glasio 23:28.
Do kraja susreta igralo se gol za gol.
Ekipu Krivaje do pobjede su vodile Mehinagić Amna sa dvanaest i Cerić Nejra sa sedam postignutih pogodaka. U timu Mire istakle su se Gligorević Dragica sa 12 i Maksimović Vanja sa 7 postignutih pogodaka.

ŽRK MIRA – ŽRK KRIVAJA 32: 37
Sudije: Mešić Irem i Mešić Irhad, Delegat: Dautović Emir
Sedmerci: ŽRK Mira 6/5, ŽRK Krivaja 3/3, Isključenja: ŽRK Mira (4 minute), ŽRK Krivaja (12 minuta)

ŽRK Mira: Gligorević Dragica 12, Obradović Saša, Maksimović Vanja 7, Jokić Milica, Stojančić Milica 1, Novaković Ivana, Zečević Jovana, Babić Jovana 4, Grbić Sofija, Mutić Maja, Grbić Milica 2, Bilbija Milica 5, Malić Tamara, Gligorević Marija, Trener: Gligorević Darko
Službeni predstavnik: Mario Davidović.

ŽRK Krivaja: Bajrić Vildana, Bašić Amina, Mehinagić Amna 12, Latifović Alena 2, Karahasanović Lejla, Latifović Adnana 5, Cerić Nejra 7, Frkatović Naida, Mačak Ajna 5, Maglajkić Nejla 1, Mujkić Lamija, Šehić Sara, Ćosić Jasmina 1, Latifović Adna, Šabić Emina, Bašić Sara 4, Trener: Bašić Adnan
U 12 susreta ŽRK Mira je ostvarila pobjedu i 11 poraza.
Sa 2 boda su na poslednjem mjestu.
U 15.kolu Mira je gost Gruda, koja je lider lige i ima 24 boda više u odnosu na bivše BH šampionke i pobjednice Kupa BiH iz Prijedora.