Košarkaši Prijedor-Spartaka, na svom terenu, rezultatom 112:81 porazili su KK Olimp iz Šekovića.
Gosti su ravnopravni bili prvih deset minuta kad je na semaforu bilo 25:21. Nakon druge četvrtine i rezultata 36:15 znao se pobjednik.
Nakon odmora izabranici Danila Palalića su održavali prednos i u trećoj četvrtini ostvarili rezultat 33:20. Poslednja četvrtina rezultatom 25:18.
U pobjedničkom timu najefikasniji su bili Nemanja Stanković i Bojan Lulić sa po 24 koša. Aleksandar Ivetić je postigao 20, Kolja Vučenić 11, Sergej Todorović 9, Srđan Lončar 8, Vladimir Gavranović 6, Ognjen Kragulj i Aleksa Trninić po 4 i Lazar Dražić 2 koša.
Prijedor Spartak je, sa 17 pobjeda i 4 poraza, 38 bodova, lider lige. U narednom kolu gost su četvrtoplasirane ekipe Radnik BN Basket.