Rukometaši “Prijedora”, nakon gostujućih pobjeda protiv Leotara u Trebinju (28:18) i “Save” u Brodu (32:22) rezultatom 47:34 porazili su i “Srbac”. Na poluvremenu je bilo 21:17 za prijedorski tim. U nastavku izvanredna igra izabranika Jovice Radakovića koji su, serijama od po tri gola, deklasirali gostujući tim. David Đaković sa 20 postignutih golova, bio je nejefikasniji strijelac meča. Bojan Škarić i Slavko Davidović postigli su po pet, a Danilo Novaković i Aljoša Cvijić po četiri gola. Oleg Miljuš i Vuk Kondić doprinos pobjedi dali su sa po tri gola. U listu strijelaca upisali su se Maksim Stojanović i Aleksandar Mudrinić.
Boško Kragulj je imao 13 a Kosta Marčetić 7 odbrana. Još su igrali Kosta Stevandić, Veljko Savić i Pavle Vranješ. ORK “Prijedor”, sa 9 pobjeda, 4 remija i 3 poraza, sa “Perihelom” iz Brčkog, dijeli treće mjesto
U narednom kolu Druge lige Republike Srpske Zapad ORK “Prijedor” je domaćin pretposlednjem timu lige”Laktašima”.