Karate klub Jion iz Bihaća domaćin U Bihaću je danas održan “Kup prijateljstva” u karateu za djecu, kadete i juniore. Na takmičenju koje je počelo jutros u 10 časova u sportskoj sali Tehničkog-školskog centra učestvovalo je 344 takmičara iz 25 klubova mladih karatista iz Bosne i Hercegovine i Republike Hrvatske. Karate klub “Shodan” je predstavljalo 11 takmičara, koji su osvojili osam medalja, dvije zlatne i šest bronzanih. Zlatnu medalju osvojili su Lidija Brezičanin i Sergej Kondić, dok su bronzane osvojili: Tamara Brezičanin, Andrej Škorić, Marija Zolak, Andrej Tomić, Uroš i Filip Rajilić. Sportisti “Shodana” su pokazali visok stepen obučenosti karate vještinom a uz malo više sreće, rezultati su mogli biti još bolji. Karatisti “Shodana” za sedam dana nastupaju na turniru “Trofej grada Bijeljina”.