Nakon šest uzastopnih titula, juče je padobranska ekipa Aero-kluba “Prijedor” izgubila na Aerodromu “Zalužani” i zauzela drugo mjesto. Pobijedila je ekipa profesionalnih padobranaca Vojske Srbije ‘Nebeske vidre 1’. U odsustvu vođe ekipe, koji je u istom terminu takmičio na Državnom prvenstvu Austrije, Prijedor Team nastupio je u sastavu: Boban Ivetić, Aleksandar Cvetković, Draško Lajić i Goran Stojanović.
U pojedinačnoj konkurenciji Draško Lajić osvojio je bronzanu medalju.
Zbog loših vremenskih prilika, od predviđenih osam održano je samo pet turnusa. Nastupilo je osam ekipa, s 32 takmičara iz BiH, Srbije, Crne Gore, Hrvatske, Njemačke i Kanade.

Narednog vikenda prijedorski ciljaši, najbolja muška ekipa Grada u 2022. godini, startuju na prvom kolu iz serije ovogodišnjeg Svjetskog kupa (PARAWCS), na sportskom Aerodromu “Grobnik” kod Rijeke. Ekipa će nastupiti u standardnim sastavu: Ivetić, Cvetković, Lajić, Stojanović i Vujaković.