Košarkaški Huntersa Prijedor nastavljaju pobjednički niz. U derbiju 6. kola Druge lige Republike Srpske, Zapad, rezultatom 88:82 pobjedili su Basket 2000 BL. (28:8, 14:25, 25:21, 21:28) Huntersi su odlično startali i u prvoj četvrtini imali 20 koševa viška (28:20).
U drugoj četvrtini uslijedilo je neobjašnjivo opuštanje domaćeg tima Huntetsa. Nešto iskusniji gosti su to iskoristili i rezultatom 25:14 vratili se u meč. Nakon što su Huntersi sa 25:21 dobili treću četvrtinu u poslednjih deset minuta gosti dolaze na 5 koševa razlike.
Uz bolju koncentraciju i dozu sreće Huntersi privode utakmicu kraju.
Za pobjednički tim KK Huntersi su igrali u sastavu: Egić, Mirković, Marin, Marčeta, Gojić, Stupar, Vujičić, Mandić, Vujanić, Lajić, Liščinski i Marić.
Četvrtom, uzastopnom, pobjedom Huntersi su na drugoj poziciji sa 11 bodova. Postigli su 463 a primili 454 koša. Prvoplasirana je ekipa KK Lijevče sa 11 bodova i plus 58 koševa.
U 7. kolu gost Huntersa je KK Partizan Grawe, sedmi tim lige.