Fudbaleri Omarske, u trećem test pripremnom meču, rezultatom 2:0 porazili su FK Crni Vrh. Drugoligaš Republike Srpske Crni Vrh iz Jaružana ravnopravan protivnik bio 49 minuta. Vodeći gol za Omarsku je u 50. minutu postigao Vedran Panić. Deset minuta kasnije na 2:0 povisio je Dragan Domuzin, pojačanje iz prelaznog roka.
Za FK Omarska meč su počeli: Zgonjanin, Stojnić, Petković, Jovičić, Đ. Nišić, L. Nišić, Kopanja, Kralj, Panić, Domuzin, Jaćimović.
Rezerve: Begović Marin, Sadžak, Zdjelar, Anđić, Grahovac, Vukojević, Rastoka i Bataz.
U prethodnim test mečevima BSK je u Banjaluci rezultatom 4:1 pobjedio Omarsku.
U Prnjavoru je bilo 3:1 za Ljubić.
Narednog vikenda “Omarska” će testirati FSA Prijedor.

Da FK Omarska ima prijatelje pokazalo je “Plavo veče”održano u hotelu Bomar.

Podršku klubu obećali su čelni ljudi grada, menadžeri domaćih i inostranih firmi, bankari.
Prema riječima Anđića, sportskog direktora FK Omarska, narednih dana će predstaviti pojačanja.