spot_img
Nedjelja, 17 Augusta, 2025
21.3 C
Prijedor

Prijedorčanin opet uhapšen zbog krađe VW transportera i mercedesa

Prijedorčanin Ranko Rakić uhapšen je zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična djela teška krađa vozila i oštećenje i oduzimanje tuđe stvari, saznaje Srna.
U saopštenju iz Policijske uprave Banjalauka navode da su policijski službenici ove uprave juče uhapsila R.R. koje se se sumnjiči da je 12. decembra izvršilo krađu teretnog vozila marke “folksvagen transporter” i 15. decembra otuđenje teretnog vozila marke “mercedes vito” u Banjaluci.

– Policijski službenici su pronašli vozila i vratili vlasnicima. Kod osumnjičenog su pronađeni i oduzeti predmeti koji potiču iz krivičnih djela. Za navedeno lice postoje osnovi sumnje da je počinio više krivičnih djela na području Banjaluke i Prijedora, a aktivnosti u okviru ovog predmeta i dalje se nastavljaju -, navodi se u saopštenju iz Policijske uprave Banjaluka.

Rakić je uz Izvještaj o počinjenom krivičnom djelu danas predat u Okružno javno tužilaštvo na dalje postupanje. Rakić, koji je automobile ukrao odmah po izlasku iz zatvora nakon izdržavanja zatvorske kazne, od ranije je  poznat policiji po  sličnim krivičnim djelima.

VEZANI ČLANCI
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments