Policijski službenici Policijske uprave Prijedor noćas su oko 02,05 časova uhapsili lice D.M. iz Prijedora zbog postojanja osnova sumnje da je počinio krivična djela „Ugrožavanje sigurnosti“, „Izazivanje opšte opasnosti“ i „Oštećenje i oduzimanje tuđe stvari“.
– Lišenju slobode prethodila je anonimna prijava da je u ulici Vuka Karadžića u Prijedoru zapaljeno putničko motorno vozilo marke „Audi A7“ u vlasništvu lica iz Prijedora. Požar je lokalizovan od strane pripadnika Teritorijalne vatrogasno-spasilačke jedinice Prijedor, a posljedica po lica nije bilo – saopštili su iz Policijske uprave Prijedor.
U toku je kriminalistička obrada osumnjičenog, nakon čega će se protiv istog, Okružnom javnom tužilaštvu Prijedor dostaviti Izvještaj o počinjenim krivičnim djelima.
infoprijedor.ba