spot_img
Utorak, 18 Novembra, 2025
6.8 C
Prijedor

BOKSERSKI SPEKTAKL SREDINOM DECEMBRA U PRIJEDORU

Zahvaljujući Home Boxing Promotionu, sportskoj organizaciji u domenu profesionalnog boksa, u decembru u Prijedoru slijedi bokserski spektakl.
Iza projekta stoji i Bokserski klub “Pobjednik” Prijedor čiji je predsjednik i trener profesionalni prijedorski bokser i kik bokser Željko Stegić. On je glavni menadžer i promoter poslednjih osam godinu u profesionalnom boksu.
Home boxing Promotion je već poznat kao brend i sinonim za bokserske spektakle.
Stegić je organizovao veliki broj veoma uspješnih bokserskih revija.U organizaciji predstojeće asistirao mu Danko Ličanin.
Stegić za naš portal pojašnjava.

Željko Stegić

Očekuje nas veliki bokserski spektakl na kome će nastupiti bokseri čitavog regiona. Planirano je 10 profi bokserskih i tri meča u kik boksu. Internacionalna revija će se održati 14. decembra u dvorani Mladost Prijedor. Godinama nije bilo boksa u našem gradu i nadam se da će to biti najbolja revija boksa u Prijedoru. Pred ovu reviju imamo veliku podršku grada Prijedora i gradonačelnika Slobodana Javora te sponzora i prijatelja boksa – pojašnjava Stegić.
Iza Stegić je uspješno karijera u kik boksu i boksu. Prošle godine je u Mađarskoj nastupao u borbi za svjetskog prvaka u WBO verziji.

PRIJEDORSKI BOKSERI
Na bokserskom spektakl u Prijedoru za Bokserski klub Pobjednik Prijedor
nastupaće: Nikola Ivković, Nikolas Panić i Dajana Bukva. U kik boksu nastupa član Škorpiona Lazar Gavranović, učinik Milana Tomaša.

VEZANI ČLANCI
- Advertisment -

Most Popular

Recent Comments