Ljubitelji dobre muzike večeras će imati priliku da uživaju u energičnom nastupu prijedorskog pop-rok benda “The Bechars”, koji će održati godišnji koncert na Malom gradskom trgu sa početkom u 22.00 časa. Očekuje se veče ispunjeno prepoznatljivim hitovima, odličnom atmosferom i snažnom energijom koja je godinama zaštitni znak ovog sastava.
Bend “The Bechars” osnovan je 2012. godine, a tokom više od decenije rada izgradio je prepoznatljivo mjesto na domaćoj muzičkoj sceni. Iza sebe imaju veliki broj nastupa u klubovima, na festivalima i različitim muzičkim manifestacijama, gdje su publiku osvajali kvalitetnom svirkom i neposrednim kontaktom sa posjetiocima.
Članovi benda poručuju da su za večerašnji nastup pripremili bogat repertoar i obećavaju koncert za pamćenje, uz mnogo dobre energije i pjesama koje će rasplesati i raspjevati publiku svih generacija.
Koncert se održava uz podršku ŠA festa, u okviru manifestacije „Prijedorsko ljeto“, koja i ove godine bogatim kulturno-zabavnim sadržajima oživljava gradske trgove i okuplja veliki broj sugrađana i gostiju.
Večerašnji nastup biće još jedna prilika da Prijedor pokaže koliko cijeni domaće muzičare i da ljetne večeri pretvori u nezaboravne susrete ispunjene muzikom i dobrom atmosferom.
infoprijedor.ba




