“Rudari” sigurni protiv Modriče

0
487

Ekipa Igora Jankovića, ostvarila je drugu domaću pobjedu. Ovaj put fudbaleri Rudar-Prijedora su pred oko 1.000 gledalaca na Gradskom stadionu u Prijedoru rezultatom 2:0 savladali Modriča Alfu.

Prvi pogodak postignut je u 28. minuti. Nakon nabačene lopte i gužve u kaznenom prostoru Modriče najbolje se snašao Šikanjiš koji je preciznim šutem loptu poslao iza leđa golmana Maslića. Konačan rezultat ovog susreta postavio je Bojan Burazor, u drugom poluvremenu, sa bijele tačke u 56. minuti.

Treba napomenuti da je ovaj meč imao i humanitarni karakteri jer će se sredstva od prodaje ulaznica uplatiti na račun za liječenje male Milice Jeličić.

Gradski stadion u Prijedoru. Gledalaca: 1.000. Sudija: Danijel Perić (Bijeljina). Strelci: Šikanjić u 28. i Burazor (iz penala) u 56. minutu. Žuti kartoni: Maksimović, Zekanović (Rudar Prijedor), Prljeta, Maslić, Blagojević, Lukić, Duspara (Modriča Alfa).

RUDAR PRIJEDOR: Hamzabegović, Matović, No. Petrović  (od 32. Lezić ), Pekija, Burazor, Šikanjić, Jaćimović, Pavlović  (od 79. Savanović ), Marić, Zekanović, Maksimović  (od 58. Kalesić).

MODRIČA ALFA: Maslić, Blagojević, Lukić, Tadić (od 64. Duspara ), Perić, Prljeta (od 83. Todorović ), Stepančev, Trifković (od 64. Bašović ), Stokić, Kojić, Pljevaljčić.