Juniori FK Rudar Prijedor danas su na Gradskom stadionu, u okviru 7. kola Premijer omladinske lige BiH, izgubili od FK Sloboda iz Tuzle rezultatom 1:2 (0:0). Mladi “Rudari” su prvo poluvrijeme bili ravnopravan protivnik vršnjacima iz Tuzle i čak imali nekoliko dobrih prilika ali mreže su mirovale.

Drugo poluvrijeme počinje dominacijom gostiju koji su preko Tarika Saletovića poveli u 52. minuti utakmice.

Četrnaest minuta kasnije omladinci “Rudara” golom Marija Pavlovića uspjevaju poravnati rezultat.

Punih desetak minuta trajala je ravnopravna borba na terenu a onda je rezervista “Slobode”, Armin Vrabac u 77. minuti matirao Aleksu Trninića i, kako će se ispostaviti kasnije, postavio konačan rezultat.

Sledećeg vikenda mladi “Rudari” gostuju u Mostaru, “Zrinjskom”.

Više fotografija možete pogledati OVDJE!