U derbiju 15. kola Druge lige Zapad lider Borac je rezultatom 2:1 pobjedio Fudbalsku sportskim asocijaciju Prijedor, novajlije u Drugoj ligi Republike Srpske.
U 5. minuti Borac dolazi do vođstva. Strijelac je bio golgeter Stefan Tomaš.
FSA od 13.minuta igrali bez Rudaka koji je zaradio drugi žuti karton. U 47. minutu autogol je postigao Željko Stegić.
Gosti su u 62. minutu preko Nemanje Marinovića smanjili rezultat na 1:2.
U 88. minutu drugi žuti karton zaradio je Rajko Pekija pa je FSA meč završila sa 9 igrača.
FSA PRIJEDOR: Milan Zgonjanina, Miloš Rečević, Miloš Rudak, Igor Golić (od 53.Rajko Pekija), Borislav Mikić, Nemanja Marinović, Milan Kovačević, Nemanja Knežević (58.Vedran Mršić), Željko Stegić, Dragoslav Babić, Mirko Škrbić (od 78. Davor Drinić).

Sa 7 pobjeda, tri remija i četiri poraza, gol razlikom 27:17, FSA PRIJEDOR uknjižila je 27 boda i na četvrtom je mjestu.
Vodeći tim ove lige je Borac iz Kozarske Dubice.