U organizaciji Regionalnog karate saveza “Krajina”, danas je u Čelincu održano Prvenstvo Regije “Krajina” za djecu do 13 godina. KK “Shodan” je na ovom takmičenju učestvovao sa 15 takmičara. U konkurenciji 342 takmičara iz 20 klubova sa 436 prijava, takmičari “Shodana” osvojili su dvije zlatne, tri srebrne i tri bronzane medalje. Zlatne medalje su osvojili Lidija Brezičanin i Teodor Petrović. Srebrne medalje su osvojili muški tim u borbama (11 godina), Andrej Tomić i Andrej Škorić, dok su Milica Bursać, Stefan Topić i Nikola Krupljanin osvojili bronzane medalje. Ovo takmičenje je bilo kvalifikaciono takmičenje za učešće na Republičkom prvenstvu, koje će se održati u Gradišci u martu mjesecu… Lidija Brezičanin odbranila prošlogodišnju titulu regionalnog prvaka. Ona je kandidat za karate reprezentaciju BiH, koja će u Turskoj nastupiti na Balkanskom prvenstvu za djecu…