U 11 kolu Druge lige Republika Srpske, Zapad, rukometaši ORK “Prijedor” sinoć su rezultatom 34:21 deklasirali RK “Sloga-Doboj 2”.
Gosti su imali početno vođstvo 4:3 nakon 8 minuta. Serijom od 4 gola, od 24. do 28. minuta, izabranici Jovice Radakovića su imali rezultat 16:10.
Tri gola, za 3 minuta, je postigao Danilo Novaković. Na odmor se otišlo pri rezultatu 18:11.
U 5 minuta nastavka ORK Prijedor je ostvario seriju od 4 gola i trasirao brodolom Dobojlija. U pobjedničkoj ekipi David Đaković je postigao deset a po pet golova Danilo Novaković, Bojan Škarić i Ognjen Puzić.
Doprinos pobjedi sa četiri gola dao je Aleksandar Mudrinić. Dva gola su majstorija Koste Stevandića. U listu strelaca upisali su se Oleg Miljuš, Vuk Kondić i Maksim Stojanović.
Golman Boško Kragulj je imao 17 a mlađani Luka Marčetić 7 odbrana.
Još su igrali Pavle Vranješ, Andrija Bojić i Kosta Kragulj.
Trener: Jovica Radaković.