Danas je u Ključu održan 7. regionalni karate turnir, pod nazivom “Ključ open 2024”. Turnir je okupio 24 kluba iz regiona sa 448 prijavljenih kategorija i 290 učesnika. Mladi sportisti KK “Shodan” su postigli veoma dobre rezultate. Osvojili su ukupno 9 medalja, od kojih su četiri srebrne i pet bronzani. Retultat je veći, kad se uzme u obzir da su se ovi mladi sportisti prvi put takmičili u disciplini borbe.

Srebrne medalje na ovom takmičenju u borbama osvojili su; Valentina Bilbija, Darko Sučević i Danijel Sučević je osvojio dvije srebrne medalje u dvije kategorije. Bronzom u borbama su se okitili; Milan Latković, Leonora Savić i Dario Trapić, dok su bronzu osvojili Viktor Kokotović, i Mario Adamović u katama.