U Prnjavoru je danas održana 25. Međunarodna ulučna trka Prnjavor 2024. Atletičari atletskog kluba Prijedor na ovoj veliko sportskoj manifestaciji osvojili su deset medalja.

Lara Deśić, pobjedila na 5.000 metara

U juniorskoj trci na 5.000 metara pobjedila je Lara Deśić, dok je Anastasija Udovičić osvojila drugo mjesto na 1.000 metara.

Anastasija Udovičić, drugo mjesto na 1.000 metara

Ostalih osam medalja osvojili su mladi takmičari u školskim trkama u svojoj kategoriji; Mila Rajlić, Zlata Beširević, Sergej Knežević, Natalija i Nikolina Knežević, Vuk Majstorović, Vanja Ćulibrk i Ana Dukić. Trener AK Prijedor, Zoran Radinović prezadovoljan je uspjehom njegovih takmičara. U narednim danima njegovi atletičari će se spremati za trke koje će se održati u Banja Luci i Državno prvenstvo u Tuzli.