Košarkaši Prijedor-Spartaka, sinoć na parketu dvorane Mladost, došli do pobjede protiv “Posušja” rezultatom 103:75. Bio je to meč u okviru Lige za opstanak. Gosti su bili ravnopravni PROTIVNIK prvo poluvreme koje je okončano rezultatom 47:45 (26:23, 21:22).
Nakon odmora superiorna igra domaćih igrača koji su treću četvrtinu dobili rezultatom 24:14. U posljednjih 10 minuta izabranici Danila Palalića odigrali su kolo Kozaračko i sa 32:16 “oduvali” “Posušje”.
U pobjedničkom timu Bojan Lulić je postigao17, Nemanja Stanković 16, Kolja Vučinić 15, Rajko Gutalj 12, Andrej Bojanić deset poena.
Demetrius Niko Gasoll imao je učinak od devet, Sergej Todorović i Srđan Lončar po osam koševa. Po dva koša postigli su Jaris Andelija i Siniša Šorak koji je poslije povrede na terenu proveo 5,43 minuta.