Rukometaši PRIJEDORA u Srbcu su rezultatom 28:28, osvojili više nego zaslužen bod. Prvo poluvrijeme gosti su riješili golom prednosti (13:12). Nakon poluvremena domaći su dodali gas i povećavali prednost.
Prijedorčani su superiorno odigrali finiš meča. Prednost domaćih od 6 golova nulirali su u poslednjih 8 minuta susreta za konačnih 28:28.
Nerješiva zagonetka za domaći tim bio je Boško Kragulj. Korpulentni golman Prijedora djelovao je kao kineski zid i imao je 23 odbrane.
U timu ORK PRIJEDOR Bojan Škarić je postigao 10, David Đaković 8, Slavko Davidović 4 i Ognjen Puzić 3 gola. U listu strijelaca upisali su se Oleg Miljuš, Aleksandar Mudrinić i Danilo Novaković.
Golman Boško Kragulj je imao 23 odbrane. Još su igrali Kosta Stevandić, Petar Grbić, Veljko Savić i Kosta Marčetić.
Sa tri pobjede, remijem i dva poraza ORK PRIJEDOR je na petom mjestu. U narednom kolu gost ORK PRIJEDOR je fenjeraš lige RK LAKTAŠI.