Rukometašice Mire u 7. kolu premijerligaške sezoni osjetile su gorčinu šestog, uzastopnog, poraza. Gostujući tim Izviđača iz Ljubuškog u Prijedoru slavio je rezultatom 31:29. Prvo poluvreme bilo je u znaku ravnopravne igre i završilo je rezultatom 16:16.
U nastavku borbena igra Mire i vodstvo od 24:22. Iskusnije gošće izjednačuju a potom ostvaruju vodstvo.
Meč je odlučen nakon dva neiskorištena napada Mire i dvije tehničke greške. Taj kiks gošće su iskoristile i rezultatom 31:29 osvojile bodove u Prijedoru.
Ovo je bilo najbolje izdanje Mire u ovom djelu sezone. Najefikasnije u pobjedničkom timu bile su: Ana Petrović(9), Iva Grbovavac i Mateja Nosić po 7 golova.
Kod Mire Vanja Maksimović je postigla 9, Dragica Gligorević 7, Milica Bilbija 5, Jovana Babić i Milica Grbić 3 a Sara Bojanić 2 gola.
Iskusna Marija Gligorević imala je 10 odbrana.
U timu Mire bile su: Milica Jokić, Milica Stojančić, Saša Obradović, Ivana Novaković, Sofija Grbić, Tamara Malić, Maja Mutić, Jovana Zečević i Marija Gligorević.
Nakon 6.kola, uz susret manje i šest poraza, rukometašice Mire su bez boda i posljednje na tabeli.
U narednom kolu izabranice trenera Darka Gligorevića su gosti šestoplasiranog banjalučkog Borca.