Rukometašice Mire u 11. kolu premijerligaške sezone osjetile su gorčinu devetog poraza. U krajiškom derbiju domaća Knežopoljka je Miru pobjedila rezultatom 36:22.
Nakon 15 minuta igre Knežopoljka je imala vodstvom 8:4 a na poluvremenu imala prednost od 9 golova razlike (18:9).
Iskusnija ekipa Knežopoljke, u nastavku igre povećavala je prednost. U 42. minutu na semaforu rezultat je glasio 25:15.
Kod Mire Vanja Maksimović je postigla 9, Dragica Gligorević i Jovana Babić po 6 a Milica Bilbija gol.
U timu Mire bile su još: Sara Bojanić, Milica Stojančić, Saša Obradović, Ivana Novaković, Sofija Grbić, Tamara Malić, Maja Mutić, Jovana Zečević i Marija Gligorević. Trener Darko Gligorević. Službeni predstavnik Biljana Kesar.

ŽRK Knežopoljka

Kod Knežopoljke najefikasnije su bile Sara Barudžija (9), Ljiljana Često(8), Lara Stanić(6). Po tri gola postigle su Nina Burazor, Jovana Gavrilović i Adrijana Karan.
U timu su bile: Sara Vikalo, Milica Kondić, Milica Pralica, Sara Duraković i Bogdana Sekulić. Trener Mira Jošanović. Službeni predstavnik Dragan Stanić.
Mira je polusezonu okončala veoma lošim učinkom: jedna pobjeda i devet poraza. Sa dva boda Mira je posljednja na tabeli.