Fudbaleri “Laktaša” danas su, na svom terenu, minimalnim rezultatom 1:0 pobjedili Rudar-Prijedor.
Gol vrijedan tri boda u 24. minutu postigao je Bojan Marković na asistenciju Džombića. Od šansi koje je imao “Rudar” valja istaći akciju Demonjića u 43. minutu kada je njegov odličan šut zaustavio golman “Laktaša”, Knežević.
Od 55. minuta Rudar Prijedor je igrao sa igračem manje obzirom da je drugi žuti karton zaradio borbeni kapiten Marijo Sajak.
U 4 susreta (dva u Kupu BiH i dva prvenstvena) Rudar-Prijedor je doživio četiri poraza. Za više od 370 minuta igre primili su 8 a nisu postigli ni jedan gol.
Crna serija, poslije pobjede nad Borcem u Kupu, upalila je alarm.
LAKTAŠI – RUDAR-PRIJEDOR 1:0 (1:0)

Rudar Prijedor: Kristijan Sekulić, Mile Kovačević, Aleksandar Demonjić (od 83. Dragan Bilbija), Joel Da Silva Paulo, Momko Kojić (od 59. Harun Alibegović), Dimitrije Jovanović (od 83. Veljko Rauš), Filip Mikić ( 46. Danilo Marmat), Marijo Sajak, Nemanja Marić, Branislav Tomić,(od 83. Eldar Kamenčić), Milorad Bilbija.
U 19 kola Rudar Prijedor je ostvario 7 pobjeda, 4 remija i 8 poraza i sa 25 bodova je na 8.mjestu.
Prilika da se prekine rezultatski post je susret 20. kola kad u Prijedoru gostuje Tekstilac iz Dervente, 11. tim lige (17 bodova).