U 22. kolu kadetske Omladinske lige BiH ekipa Kozare je u Gradiški rezultatom 4:1 pobjedaila “Rudar-Prijedor”.
Domaći su u vođstvo došli u 9. minutu golom Aleksandra Risovića. Narednih 50 minuta Rudar-Prijedor je bio ravnopravan tim.
“Kozara” je u nastavku postigla još tri gola.
Za gostujući Rudar-Prijedor gol u 70 minutu postigao je Vuk Ćurković.
Za FK Rudar igrali su:
Luka Dukić, Reuf Fikić, Pavle Rusmir, Vadad Huzejrović, Miloš Kečan (kapiten), Almir Sarhatlić, Jovan Dragojević, Filip Radinović, Filip Predojević, Armin Ganić.
Od 46. minuta u igru je ušao David Lazović.
Sanjin Hamzić i Andrej Đurđević igrali su od 52. a Marko Jurišić, Adrijan Lukić i Nikola Radinović od 62. minuta.
Nakon 19 susreta kadeti Rudar-Prijedora ostvarili su 13 pobjeda, remi i sa 5 poraza uknjižili su 40 bodova. Trenutno su peti tim lige.
U narednom kolu ugostiće “Rudar” iz Kamengrada.