Fudbaleri Dubrava i FSA Prijedora u Dubravama kod Gradiške odigrali su nerješeno 2:2. Tradicionalno neugodni domaćin dva puta bio je u vođstvu a gosti dva puta stizali do izjednačenja i na kraju osvojili bod.
Golom Marka Nikića u 36. minutu Dubrave su povele. Slobodan Vujčić je u 62. minutu izjednačio a David Kisin u 70. minutu doveo domaćina u vođstvo 2:1. Konačan rezultat postavio je Nemanja Knežević u 73. minutu. Bio je to 17 ovosezonski gol prvog golgetera Druge lige Zapad Republike Srpske.

Dubrave – FSA Prijedor 2:2 (1:0)

Fudbalski stadion u Dubravama. Gledalaca: 150. Sudija: Nikola Garić (Doboj). Strijelci: 1:0 Nikić (36), 1:1 Vujčić (62), 2:1 D. Kisin (70), 2:2 Knežević (73). Žuti kartoni: Tatić (Dubrave), M. Mršić, V. Mršić, Ogboke, Stegić (FSA Prijedor).
Za FSA PRIJEDOR igrali su: Zmijanjac, Rečević, Golić, Ogboke, V. Mršić (od 76. Drljača), Knežević (od 86. Trapić), Vujčić,Stegić, Milinković (od 73. Marinović), Dobrijević, M. Mršić.
Rezerve: Nemanja i Stefan Mikić
Trener: Nenad Bašić.
Sa 10 pobjeda, 5 remija i 7 poraza FSA Prijedor je sedmi tim lige. U narednom kolu gost FSA Prijedor je Polet,osmi tim lige.